مهارت کار گروهی و برقراری ارتباط

مهارت کارگروهی و برقراری ارتباط: کلیدی ترین عامل موفقیت هر کسب و کاری تیم آن است.  همه ما ضرب المثل یک دست صدا ندارد را شنیده ایم. اغلب مواقع زمانی که فرد به تنهایی کار  می کند، نمی تواند تمامی ریسک ها و جنبه های منفی متعددی که وجود دارد و بر کیفیت نهایی نتیجه، تاثیر گذار است را شناسایی نماید. از سال ها پیش مدیران  دریافتند که چند فکر بهتر از یک فکر است. از این رو کمپانی های بزرگ مانند گوگل و ماکروسافت، در پروسه ارتقا کارکنان خود بر تسلط کامل افراد در انجام پروژهای تیمی تاکید دارند. هر چه اعضای یک تیم ارتباطات قوی تری داشته باشند، ابهامات پروژه کمتر است و حس مسئولیت پذیری، انگیزه و خلاقیت افراد برای انجام دقیق تر پروژه افزایش می یابد. در حقیقت مهارت ارتباطات توانایی است که افراد در هنگام ارسال و دریافت انواع اطلاعات از آن استفاده می نمایند و به عنوان یکی از مهارت های شغلی اثر گذار مطرح است. امروزه به دلیل جذاب بودن تحلیل چهره و زبان بدن توجه زیادی به این مسئله می گردد. راه های بسیاری برای برقراری ارتباط در دنیای کاری وجود دارد،از الگوهای انفرادی مانند گوش کردن و صحبت کردن تا زمینه های متفاوت تر مانند ارتباط با مدیر و مشتری همه جزو این مهارت اثر گذار می باشند. تبحر در این مهارت، به افراد این اطمینان خاطر را می دهد که در هر سطحی موفق باشند.

 

شما تا چه اندازه در کار گروهی و برقراری ارتباط قدرتمند عمل می نمایید؟

بر روی لینک شروع آزمون کلیک نمایید و سطح خود را در این مهارت بسنجید!

راهنما:
این آزمون شامل ۱۰ سوال تستی چهار گزینه‌ای استاندارد است.
جوابهای شما بلافاصله پس از دریافت توسط تیم کارشناسی بررسی میشود.
پاسخ تحلیلی پس از آنالیز توسط متخصصین، طی ۲۴ ساعت آینده در قالب فایل PDF یک گزارش مفصل حاوی نقاط قوت و ضعف و راهکارهای موردنیاز شما ارائه میگردد.
به منظور راستی آزمایی دقیق‌تر با صداقت و با درنظر گرفتن شرایط حال حاضر خود به سوالات پاسخ دهید. 

در صورتی که درمورد آزمون این مهارت‌ نیاز به راهنمایی یا توضیح بیشتری دارید، در ساعات اداری با پشتیبان تماس بگیرید: ۰۹۰۲۳۳۴۷۰۰۰

مطالب و موضوعات جدید را در صفحه شبکه‌های اجتماعی دکترحقی پیگیری کنید!

error: شما مجاز به انجام این کار نیستید! باتشکر