سوالات متداول:

اگر سوال شما در بین مجموعه سوالات متداول نبود، از طریق فرم زیر بپرسید!

شما در زندگی روزمره با چالشهای مختلفی روبرو هستید و برای اینکه بتوانید از آن سربلند بیرون بیایید بایستی خود را مجهز به توانمدیهایی کنید که در مواجهه با چالشها قادر باشید بهترین عکس العمل را داشته باشید و شرایط را به نفع خود رقم بزنید. این مهم از طریق فراگیری مهارتهای اصلی زندگی میسر است. منتهای مراتب، برای اینکه بدانید وضعیت مهارتی خودتان در چه سطحی است و در کدام مهارت قوی و در کدام ضعیف هستید و نیاز به تقویت دارید، باید از آزمونهایی استفاده کنید که با شاخص های استاندارد آنرا سنجیده و نتایج واقعی در اختیار شما قرار دهد. 

اصالت هر آزمونی به منابع علمی و پژوهشی آن است. پشتوانه منابع آزمونهای این سایت، استاندارهای موجود جهانی از جمله رفرنس های سازمان بهداشت جهانی (WHO)  و مستندات یونیسف است. علاوه بر آن از سبک ۴H که شیوه ای از تقسیم بندی های مهارتهای زندگی در آمریکاست بهره گرفته شده است. این مستندات و استاندارها پس از ماهها پژوهش و بررسی علمی، توسط متخصصین مجموعه بومی سازی شده و مطابق با شرایط حال حاضر افراد و جامعه کنونی ماطراحی و تدوین شده است. 

شناخت خود سرمنشاء تسلط شما بر زندگیتان است. مادامی که نسبت به خود آگاهی کافی نداشته باشید و از نقاط قوت و ضعفتان مطلع نباشید، امکان برنامه ریزی برای رشد فردی وجود نخواهد داشت. شما از طریق انجام آزمونهای سایت، نگرش جامعی به توانمندیهای خود کسب میکنید و متوجه میشوید که در چه مهارتی قوی هستید و نیاز به حفظ و ارتقاء آن دارید و در چه مهارتی ضعیف هستید و نیاز به بهبود و بازسازی آن بخش وجوددارد. 

هزینه طراحی و اجرای هرکدام از تستها برای ما خیلی بیشتر از مبلغی است که در سایت درج شده است. با این وجود سعی شده هزینه ای که توسط شما صرف خرید و انجام هرکدام از این آزمونها میشود، در یک سطح حداقلی نگه داشته شود تا انگیزه مالی برای مراجعه کنندگان وجود داشته باشد. مطمئناً بازدهی که بابت هر آزمون میکنید، خیلی بیشتر از مبلغی است که صرف انجامش میکنید. 

هزینه هر کدام از آزمونهای مهارتی بیست هزار تومان است که در سایت با تخفیف ۲۰% ارائه میشود و هزینه آزمونهای جامع که شامل همه تستها میشود، صدوهفتاد و نه هزار تومان است که برای کاربران سایت با تخفیف ۳۰% ارائه می شود. 

همه ما در ظاهر و بطور معمول فکر میکنیم که مشکلی نداریم اما کافیه در یک وضعیف بحرانی و یا در دام یک چالش در زندگی قرار بگیریم، تنها در آن زمان متوجه قدرت مقابله با بحران یا چالش در خودمیشویم. از آنجایی که در زندگی انسان، گریزی از مقابله با شرایط نامساعد و چالشها وجود ندارد، بهتر است قبل از مواجهه، میزان آمادگی خود را بسنجیم، تقویت کنیم و از این طریق آمادگی لازم را کسب کنیم.

از آنجایی که در این سایت، (شبیه خیلی از سایتهای فروش تست آنلاین) مبنا صرفاً بر تجاری بودن و کسب سود نیست، و از طرفی معتقدیم که سنجش یک مهارت کیفی در شخص با چند تست پیش پا افتاده و آن هم به شکل فوری امکان پذیر نیست، لذا در ابتدا سوالات به شکلی طراحی شده اند که مهارتهای واقعی و سطح حقیقی شما را نشان دهد و از سوی دیگر به شما گزارش کامل و جامعی ارائه شود. این روند برای ازمون جامع حداقل دو روز و برای تک ازمونها جداقل یکروز زمان می برد.

تغییر در شما بعد از انجام ازمون بستگی به این دارد که شما تا چه اندازه به سوالات با صحت و صداقت و دقت کافی پاسخ داده باشید! چون مبنای تحلیل ها بر اساس پاسخهای شماست. در صورت وجود این شرایط، مطمئناً شناخت جامعی از خود بدست می آورید و میتوانید آگاهی کامل و با برنامه آموزشی یا مشاوره ای برای تغییرات مثبت در خود گام بردارید.

از سال ۱۳۹۸ ایده راه اندازی وب سایت با هدف مهارتهای شخص و مهارتهای شغلی استارت خود و پس از بررسی های بسیار و تغییر رویکردهایی که برمبنای نیازمندیهای کنونی جامعه احساس میشد، فرمت جدید سایت با تمرکز بر مهارتهای اصلی زندگی استوار شد. سعی براین بوده است به منظور سهولت کار مراجعه کنندگان، فرایندهای کاری از طریق به کارگیری بهترین متخصصین و طراحان این صنعت و با حفط کامل امنیت اطلاعات صورت پذیرد. همچنین پرداختها از طریق درگاههای معتبر بانکی طراحی شده است تا مراجعه کننده با خیال راحت عملیات بانکی خود را انجام دهد.  

برای هرکدام از آزمونها مشاوره رایگان به عنوان پشتیبان آزمون قرار داده شده است. علاوه بر آن برای هماهنگی و رزرو دریافت مشاوره درخصوص مهارتهای زندگی و مهارتهای شغلی، میتوانید از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه اقدام نموده یا با شماره ۰۹۰۲۳۳۴۷۰۰۰ تماس گرفته و یا حضوراً به دفتر مشاوره مگامدیر که نشانی آن در وب سایت درج شده مراجعه فرمائید. 

فرم تماس

۰۹۰۲۳۳۴۷۰۰۰

info@dr-haghi.ir

dr_haghi.ir@

error: شما مجاز به انجام این کار نیستید! باتشکر