آزمون جامع مهارت‌های شغلی

مهارتهای شغلی یکی از الزمات موفقیت در هر شغل و حرفه ای است. این مهارتها شامل طیف وسیعی از توانمندیهای مختلف مورد نیاز سازمانهای اداری و شرکتهای تجاری است که بازار جذب و استخدام و حتی ارتقاء را گرمتر میکند. ترجیح بسیاری از صاحبان کسب و کار و مدیران صنایع، جذب افرادی است که علاوه بر تحصیلات آکادمیک و علمی، در مهارتهای نرم نیز دارای تبحر بوده تا به خوبی از عهده امور محوله برآیند. بدیهی است که میزان موفقیت شغلی شما بستگی به میزان تلاش شما در کسب دانش فنی و مهارتهای مورد نیاز بازار خواهد داشت. پس روشن است که اهداف شغلی خود را باتوجه به شناخت و ارتقاء توانمندیهای خود می توانید توسعه دهید. از این رو دستیابی به مهارتهایی که برای پیشرفت شغلی شما مفید باشد، بسیار مهم است. اما قبل از هر اقدامی، در ابتدا باید مهارتهای خود را بشناسید و از سطح کمی و کیفی آن مطلع باشید.

توجه: قبل از اینکه بخواهید برای مهارتهای خود برنامه ای داشته باشید، در ابتدا باید از سطح مهارت خود آگاه باشید!

آزمون پیش روی شما، شامل مجموعه ای از مهارتهای مورد نیاز کارکنان می باشد که به صورت یکپارچه تحت پنج مهارت ترکیبی اصلی شامل: کارگروهی و برقرار ارتباط – یادگیری و ایجاد انگیزه – تطبیق و متقاعد سازی – برنامه ریزی  و سازماندهی- پاسخگوئی و مسئولیت پذیری را بررسی می کند.  سوالات به گونه ای طراحی شده اند که کلیه کارکنان بخشهای دولتی و خصوصی در هر رده شغلی و سازمانی شامل گروههای سنی متفاوت و سطح تحصیلات مختلف بتوانند در این آزمون شرکت کرده و از نقاط ضعف و قوت مهارتهای خود آگاه شوند و جهت بهبود و ارتقاء مهارت مربوطه راهکارهای لازم را دریافت نمایند.

امیدواریم در روند سنجش، مشاوره و آموزش مهارتهای زندگی، همراه خوبی برای شما باشیم و انشااله پیامد این همراهی، خبر کسب نتایج خیره کننده در پیشرفت شغلی شماست که ما را در ادامه این راه مصمم تر می‌نماید. 

برای مشاهده نمونه گزارش تحلیلی آزمون جامع مهارتهای شغلی اینجا را کلیک کنید!

توجه فرمائید:
این آزمون شامل ۵۰سوال تستی چهار گزینه‌ای استاندارد است. لطفا زمانی آزمون را شروع کنید که وقت و تمرکز کافی داشته باشید.
پاسخ تحلیلی پس از آنالیز توسط گروه متخصصین، طی ۲روز آینده در قالب فایل PDF یک گزارش مفصل حاوی نقاط قوت و ضعف و راهکارهای موردنیاز شما ارائه میگردد. 
به منظور راستی آزمایی دقیق‌تر، لطفاً با صداقت و با درنظر گرفتن شرایط حال حاضر خود به سوالات پاسخ دهید. 
شرکت کنندگان در این آزمون از خدمات مشاوره رایگان در ارتباط با آزمون برخوردار خواهند بود. 

در صورتی که درمورد آزمون جامع مهارت‌های  شغلی نیاز به راهنمایی یا توضیح بیشتری دارید، در ساعات اداری با پشتیبان تماس بگیرید: ۰۹۰۲۳۳۴۷۰۰۰

مطالب و موضوعات جدید را در صفحه شبکه‌های اجتماعی دکترحقی پیگیری کنید!

error: شما مجاز به انجام این کار نیستید! باتشکر