آزمون جامع مهارت‌های زندگی

مهارتهای زندگی، مجموعه ای از توانمدیهاست که فرد را قادر می سازند تا به طور موثری با فراز و نشیب‌ها و چالشهای زندگی مقابله کنند. سابق براین شاید تصور براین بود که مهارتهای مورد نیاز زندگی بصورت طبیعی از طریق خانواده و رسوم و فرهنگ روزمره آموخته میشود، اما امروزه باتوجه به تغییرات عمده در شیوه  زندگی مردم و پیشرفت سطح زندگی و پیچیده تر شدن سبک زندگی ها، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل و مشکلات فاقد توانایی های لازم و امروزی هستند که این امر موجب بروز ناهنجاریها و آسیبهای دهنی و روحی آنان شده است. برهمین اساس، سازمان بهداشت جهانی (WHO) مهارتهای دهگانه ای را معرفی نموده است که شناخت و فراگیری آنها میتواند مبنایی برای ایجاد شرایط زندگی مطلوب‌تر، و آینده‌ای روشن‌تر باشد.

توجه: قبل از اینکه بخواهید برای مهارتهای خود برنامه ای داشته باشید، در ابتدا باید از سطح مهارت خود آگاه باشید!

آزمون زیر شامل مجموعه‌ای از مهارتهای مورد نیاز می باشد که به صورت یکپارچه ده مهارت اصلی شامل: تصمیم گیری – حل مساله – خودآگاهی – همدلی – تفکر خلاق – مقابله با هیجان – ارتباط بین فردی – کنترل استرس – تفکر نقاد – ارتباط موثر را بررسی می کند. سوالات به گونه ای طراحی شده‌اند که در هرگروه سنی یا سطح تحصیلات که باشید، میتوانید در این آزمون شرکت کرده و از نقاط ضعف و قوت مهارتهای خود آگاه شوید و جهت بهبود و ارتقاء مهارت مربوطه راهکارهای لازم را دریافت نمائید.

امیدواریم در روند سنجش، مشاوره و آموزش مهارتهای زندگی، همراه خوبی برای شما باشیم و انشااله پیامد این همراهی، خبر کسب نتایج خیره کننده توسط شماست که ما را در ادامه این راه مصمم تر می‌نماید. 

برای مشاهده نمونه گزارش تحلیلی آزمون جامع مهارتهای زندگی اینجا را کلیک کنید!

راهنمای آزمون:
این آزمون شامل ۱۰۰سوال تستی چهار گزینه‌ای استاندارد است. لطفا زمانی آزمون را شروع کنید که وقت و تمرکز کافی داشته باشید.
پاسخ تحلیلی پس از آنالیز توسط گروه متخصصین، طی ۲روز آینده در قالب فایل PDF یک گزارش مفصل حاوی نقاط قوت و ضعف و راهکارهای موردنیاز شما ارائه میگردد. 
به منظور راستی آزمایی دقیق‌تر با صداقت و با درنظر گرفتن شرایط حال حاضر خود به سوالات پاسخ دهید. 
شرکت کنندگان در این آزمون از خدمات مشاوره رایگان در ارتباط با آزمون برخوردار خواهند بود. 

در صورتی که درمورد آزمون جامع مهارت‌های زندگی نیاز به راهنمایی یا توضیح بیشتری دارید، در ساعات اداری با پشتیبان تماس بگیرید: ۰۹۰۲۳۳۴۷۰۰۰

مطالب و موضوعات جدید را در صفحه شبکه‌های اجتماعی دکترحقی پیگیری کنید!

error: شما مجاز به انجام این کار نیستید! باتشکر